دوره آموزش نجاری

نجاری یا درودگری،فن و هنر خلق مصنوعات چوبی است.علاقمندان می توانند با شرکت در این کارگاه ها که کاملا عملی می باشد،این هنر را بیاموزند.

درباره دوره

هنرجویان در دوره های نجاری اصول و مهارت و تکنیک های مختلف اتصالات و ساخت را در قالب ساخت وسایل می آموزند.

هنرآموزان از ابتدا تا انتهای روند کار را با راهنمایی مربی خود انجام داده و با همه مراحل از جمله طراحی و کشیدن نقشه،برش،اتصال و بستن کار و حتی مراحل پرداخت و رنگ آمیزی را فرا خواهند گرفت.

هدف بارانا هنر آموزش حرفه ای است و این امر قطعا بدون تکرار و تمرین بدست نخواهد آمد و از آنجا که در زندگی مدرن امروزی امکان داشتن کارگاه برای هر فرد میسر نیست،هنرجو با عضویت در موسسه،عضو خانواده بارانا هنر شده و می تواند بدون داشتن کارگاه شخصی به یک نجار حرفه ای تبدیل شود.

هنر آموز در نهایت می تواند طرح های موردنظر خود را آنالیز کرده و ساخت و رنگ آمیزی کند.

در دوره نجاری باراناهنر با چه ابزار هایی کار می شود؟

در طی دوره آموزشی کار با ابزاری هایی نظیر فارسی بر، دستگاه های سنباده، اره میزی، دریل، میخ کوب و منگنه کوب ها، پیچ دستی، گندگی، رنده، اره فلکه و ... آموزش داده شده و هنر جو شخصا می تواند کار با این ابزار ها را زیر نظر اساتید با تجربه یاد بگیرد.

چوب های مورد استفاده در کارگاه نجاری

چوب های مورد استفاده در این کارگاه اکثرا چوب یولکا روس می باشد و همچنین هنرجویان می توانند از چوب هایی نظیر راش، چنار، گردو، افرا و دیگر چوب های متداول استفاده کنند و تجربه کار با آن ها را کسب کنند.

یادگیری اصول ایمنی حین نجاری

در کارگاه های باراناهنر رعایت اصول ایمنی به هنگام کار با ابزار بسیار حائز اهمیت است و مربیان ضمن آموزش کار با دستگاه اصول ایمنی استفاده از ابزار ها را نیز آموزش می دهند.

دوره آموزش نجاری باراناهنر مناسب چه افرادی است؟

برای آموزش این رشته فقط به سن بالای 16 و علاقه نیاز دارید. برای شروع دوره نیاز به پیش زمینه ای ندارید و آموزش با توجه به سطح شما داده می شود. اگر هیچ پیش زمینه ای در این مورد ندارید آموزش شما از مبتدی آغاز می شود و برای آشنایان با این رشته می توانند از سطح خود تا سطح حرفه ای نجاری را بیاموزند.

اگر سن شما زیر 16 سال است می توانید در کلاس های نجاری کودک و نوجوان شرکت کرده تا علاوه بر یادگیری فن نجاری و کار با چوب استعداد خود را در این زمینه نیز کشف کنید.

مدت زمان دوره به چه صورت است؟

طول دوره 4 ترم است اما طول ترم ها به عواملی از جمله استعداد، پشتکار، نوع چالش پروژه انتخابی در قالب سیلابس درسی، سرعت عمل در حین حفظ کیفیت بستگی دارد.

در روند آموزش از ساخت کار های کوچک و ساده شروع کرده و به کار های بزرگ و پیچیده خواهید رسید.

در طول دوره آموزش ابزار ها در اختیار قرار داده می شود. هنرجو تنها هزینه چند مواد مصرفی شخصی مانند چوب، چسب، رنگ، دستکش، عینک و غیره را .می پردازید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید 

09123898590
09198368320
09374013328
46013925(021)


Image
Image
Image
Image

همین حالا در کلاس نجاری ثبت نام کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره نجاری با ما تماس بگیرید

ساعت کاری

  • dummyدوشنبه، سه شنبه: 9 الی 20

  • dummy پنج شنبه: 9 الی 18

تماس با ما

تهران، سعادت آباد، میدان کتاب، خیابان منفرد نیاکی(کوهستان)،

خیابان صحرا شمالی

*مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی*

  • dummy 09123898590

  • dummy 09198368320

  • dummy 021-46013925

  • dummy info@Baranahonar.com

استفاده از مطالب این سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت باران نگار سپید می‌باشد.

جستجو